Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 3 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | Child |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| style | Cartoon |
| Waterproof performance | 10m |
| Types of movement | quartz |
| Origin of movement | China |
| thickness | 14mm |
| Dial diameter | 35mm |
| Band Material | PU |
| Dial shape | circular |
| colour | Blue, black |
Instock
There are no reviews yet.