Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 9 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 25cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | CANVAS |
| Model Number | 08193-9 |
| Feature | Shock Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | SHENHUA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.