Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | XFG0515 |
| Feature | Back Light, Shock Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Potdemiel |
| Origin | Mainland China |
| Anime Spider Watches | Mikcey Children Toys Watches |
Instock
There are no reviews yet.