Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 6mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | cyd276 |
| Feature | luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | CYD CHAOYADA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.