Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 22cminch |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | Shock Resistant, LED display, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display, Anti-magnetic |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | vaiquela |
| Origin | Mainland China |
| Model | New Smart Watch Men Women Smart Bracelet LED D18 Smartwatch |
| Support | Dropshipping, Wholesale |
| Gender | Man, Woman, Child |
| Colors | Black, Green, Blue, Red, Purple |
| Feature 1 | relogio inteligente smart watch |
| Feature 2 | reloj inteligente mujer |
| Feature 3 | reloj inteligente hombre |
| Feature 4 | smart watch men women |
| Feature 5 | regalos para hombre |
| Feature 6 | smart bracelet for xiaomi, huawei, apple |
| Feature 7 | inteligente pulseras y brazaletes |
| Feature 8 | digital led smart watch |
| Feature 9 | fitness tracker |
| Feature 10 | connected watches for ios android |
| Feature 11 | bluetooth smartwatch touch smart bracelet |
| Feature 12 | smartwatch men women |
| Feature 13 | montre connectee |
| Feature 14 | watch for women free shiping |
| Feature 15 | wear os smartwatch |
| Feature 16 | reloj mujer elegante |
| Free Shipping | 12-24hours |
| Fast Delivery | 10-35days |
Instock
There are no reviews yet.