Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 6mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | willis137 |
| Feature | Water Resistant, None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.