Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Animal Shape |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 50mm |
| Case Thickness | 18mm |
| Band Length | 21inch |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | Cartoon |
| Feature | Water Resistant |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.