Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Animal Shape |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 20.5cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | ET022 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.