Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 8 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | SK1451 |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Luminous, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim, Week Display, 12/24 hour clock |
| Style | SPORT, children watch, Digital watch, kids watches, waterproof child watch |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| relojes | relojes infantiles para ninos/reloj infantil digital |
| montre | reveil enfant/montre fille enfant |
| horloge | horloge kinderen/horloge jongens |
Instock
There are no reviews yet.