Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Dial Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Length | 24.5cm |
| Band Width | 23mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | 9075 |
| Feature | Luminous, Water Resistant |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.