Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 43mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 26cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Plastic |
| Model Number | 957 |
| Feature | Back Light, LED display, Complete Calendar, Water Resistant, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | None |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | SHUAIKE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.