Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Oval |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | LED display, Auto Date, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Brand Name | HONGBO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.