Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 8 cm |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | DQ56 |
| Feature | Shock Resistant, LED display, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, DIVER, Moon Phase, Water Resistant, swim, Anti-magnetic |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Ceramic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Hbibi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.