Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 34mm |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | OS1605 |
| Feature | Shock Resistant, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.