Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Dial Diameter | 34mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 24.5cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | LED Digital Watch For Kids |
| Feature | Back Light, LED display, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| 1 | LED Digital Watch |
| 2 | Digital Watch For Kids |
| 3 | Sports Watches |
| 4 | Silicone Digital Watch |
| 5 | boy child watch |
| 6 | digital wrist watches |
| 7 | electronic watches |
| 8 | Sport men's watch |
| 9 | luminous children's watch |
| 10 | kids watch |
| 11 | digital watch |
Instock
There are no reviews yet.