Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Warning | Non Edible |
| Gender | Unisex |
| Type | Finished Goods |
| Classification | Food |
| Scale | 1:12 |
| Model Number | 22*14mm |
| Material | RESIN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.