Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 6 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Polyester |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.