Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 24inch |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | vaiquela |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.