Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 15.36mm |
| Band Length | 23.6cm |
| Band Width | 25mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | 78359 |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Janedream |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.