Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 23mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | 2003 Camouflage Watches |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, swim |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | ohsen |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.