Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 4mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | Water Resistant, luminous hands |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | CYD CHAOYADA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.