Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 28mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | Disney Children |
| Feature | Chronograph |
| Style | Limited Edition |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.