Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mm, 4cm |
| Case Thickness | 15mm, 1.5cm |
| Band Length | 23.5cm, 23.5cm |
| Band Width | 20mm, 2cm |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | LED display, Luminous, Water Resistant, Alarm, Multicolor Girls Clock Led Digital Hours |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | B654 |
| Color | blue, black, red, yellow, orange |
| Item Type | Sport Causal Army Led Digital Watch |
| Style1 | Cute Watch For Children Kids |
| Style2 | relogio feminino reloj mujer relojes para hombre |
| Style3 | Cute lovely LED Display Sport Watches Female Male |
| Style4 | watch womenx27s Clock WOMAN Lady |
| Style5 | watch men women watches unisex Watch |
| Style7 | Cute Watch For Children Kids watch men women watches |
Instock
There are no reviews yet.