Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | TOUCH SCREEN |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 50mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 18.5cm |
| Band Width | 40mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | Complete Calendar |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.