Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Oval |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 45mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | 3D1228 |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| Waterproof Watches | Sports Bracelet |
Instock
There are no reviews yet.