Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 45mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 25cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | Square Electronic Watch |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Luminous, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Digital Wristwatches | Digital Wristwatches |
| Student Electronic Watch | Student Electronic Watch |
| Men's and Women's Sport Watch | Men's and Women's Sport Watch |
| Waterproof Square Watches | Waterproof Square Watches |
| Sports Electronic Watch | Sports Electronic Watch |
| Digital Wristwatch | Digital Wristwatch |
| LED Electronic Watches | LED Electronic Watches |
| Digital Watches | Digital Watches |
| Sports Watch | Sports Watch |
Instock
There are no reviews yet.