Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Wood |
| Dial Diameter | 43.7mm |
| Case Thickness | 11.4mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 19.5mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | GQ022-1 |
| Feature | Water Resistant, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Bamboo |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.