Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | XG8095LN |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | zkceenier |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.