Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Dial Diameter | 25mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 10mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | silver Black |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.