Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Casual Simple Watch for Women |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | CANSNOW |
| Origin | Mainland China |
| women watches | Zegarek Damski |
| montre femme | Women's wristwatch |
| watch women | reloj mujer |
| Relojes Para Mujer | horloges vrouwen |
| montre femme luxe | faashion quartz wristwatch |
Instock
There are no reviews yet.