Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Movement origin | Mainland china |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | CX-313 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | CHENXI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.