Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 1 |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Case Material | STAINLESS STEEL, kirsite |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Special Features | decorate |
| Display type | Pointer |
| intended for | female |
| style | fashion |
| waterproof | may not |
| Type of movement | quartz |
| Movement name | sixty-eight |
| thickness | 8mm |
| Dial diameter | 27mm |
| Crown type | Gear crown |
| Specular Shading | Mineral reinforced glass mirror |
| Buckle style | Jewelry buckle |
| Buckle material | alloy |
| Band Material | alloy |
| Dial shape | Flower shaped |
| Origin (domestic) | Zhejiang Province |
Instock
There are no reviews yet.