Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 34.9mm |
| Case Thickness | 13.9mm |
| Band Length | 23.5cminch |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | SKMEI Girl watch 2094 |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei, Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | 2 time, Count down |
| Feature 2 | 12/24 hour clock, Date, week |
| relogio feminino | montre femme |
| watches for women | relogios feminino |
| watch for women | ladies watch |
| Original | yes |
Instock
There are no reviews yet.