Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 25mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 17.5cm |
| Band Width | 13mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | LIGE89157 |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.