Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 24cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | K3097 |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | TPW |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.