Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Tonneau |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Dial Diameter | 16mm |
| Case Thickness | 7.5mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 8mm |
| Band Material Type | tungsten steel |
| Model Number | OUPINKE 3242 Women Watch |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type 1 | Sapphire Mirror Luxury Dress Watch |
| Type 2 | Import Quartz Movement Watch For Women |
| Type 3 | Tungsteel Steel Strap Original Wristwatch |
Instock
There are no reviews yet.