Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.187 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 15mm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | FB0009 |
| Dial Diameter | 47mm |
| Feature | Shock Resistant, LED display, Complete Calendar, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | simple |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| new year gift, birthday gift | Men's luxury watch |
| watches for men | fashion, luxury, casual |
| man watch | electronic man watch |
| wrist watches for men | dual digital display watch |
| function | waterproof, luminous |
Instock
There are no reviews yet.