Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Width | 19mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI 2282 |
| Dial Diameter | 41.6mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Chronograph, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | simple |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Feature 1 | 2Time, Chrono, Alarm, Date, Week, Count down timer |
| Feature 2 | 12/24 hour clock, |
| Feature 3 | el light, 5Bar waterproof |
| montre homme | relojes |
| relogio digital | relojes para hombre |
| Original | Yes |
Instock
There are no reviews yet.