Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 6 cm |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Width | 30mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | Metal |
| Model Number | 7005 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | Water Resistant, STOP WATCH, Back Light, Alarm, Luminous |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | O.T.S |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| Feature 1 | relogio |
| Feature 2 | digital watch |
| Feature 3 | fitness watch |
| Feature 4 | reloj digital |
| Feature 5 | relogios |
| Feature 6 | clock |
| Feature 7 | watch men |
| Feature 8 | relogio masculino digital |
| Feature 9 | sport watch |
| Feature 10 | military watch |
| Feature 11 | sport |
| Feature 12 | dropshipping |
| Feature 13 | dropshipping 2022 best selling products |
| Feature 14 | gift for boyfriend |
| Feature 15 | gifts for men |
| Feature 16 | watch for men free shipping |
Instock
There are no reviews yet.