Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 15.8mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SK2070 |
| Dial Diameter | 50mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Repeater, Chronograph, Complete Calendar, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT, Business/Fashion/Sport/Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| Reloj | reloj hombre, reloj digital |
| Function | Dual time zone, 5bar Water Resistant, Chronograph, Alarm, 12/24 Hour, Back Light, Date, Stopwatch |
| montre | montre homme, montre sport, montre sport homme, montres homme, montre homme sport |
Instock
There are no reviews yet.