Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Material Type | Nylon |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Feature | Shock Resistant, Luminous |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24.5cminch |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Feature 1 | Luminous |
| Feature 2 | Army watch |
| Sexo | Relogio masculino & Feminino |
| item type | Men's watch |
| keyword1 | watch for men |
| keyword2 | reloj hombre |
| keyword3 | relogios masculino |
| keyword4 | watches for men |
| keyword5 | Quartz watch |
Instock
There are no reviews yet.