Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 12 cm |
| Case Thickness | 13.8mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | SE |
| Dial Diameter | 42mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, DIVER, Water Resistant, swim |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Style | simple |
| Brand Name | XONIX |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.