Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 11 cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Condition | In-Stock Items |
| Warning | none |
| Dimensions | 30cm |
| Battery | none |
| Gender | Unisex |
| Features | Dıy Toy |
| Plastic Type | ABS |
| Form | 1/6 |
| Theme | Movie & TV |
| Type | Fashion Doll |
| Material | Plastic |
| Brand Name | DBS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Dolls |
Instock
There are no reviews yet.