Instock
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 18mm |
| Band Width | 21mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 1384/watch men/men watch/Sports Watches/Male Watch/Men Wrist Watch |
| Dial Diameter | 54mm |
| Feature | Back Light, LED display, Chronograph, Complete Calendar, DIVER, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25.5cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | pse |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| montre | montre homme montres homme grande marque de luxe montre hommes horloge |
| relogio | relogio masculino relogio-masculino relogio digital |
| reloj | reloj hombre/relojes para hombre/reloj digital hombre/relojes/reloj |
| original | yes |
Instock
There are no reviews yet.