Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 20mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | PU |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI digital watches for men 1637 |
| Dial Diameter | 56mm |
| Feature | Back Light, LED display, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26.5 |
| Case Material | Polyester |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.