Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Electric | No battery |
| Warning | Keep No Fire |
| Gender | Unisex |
| Type | Finished Goods |
| Classification | Kitchen |
| Scale | 1:4 |
| Model Number | PPCF0617A |
| Material | Wood |
| Brand Name | YunDuo BaBy |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Certification | CE |
| Name | Cuting Fruits and Vegetables |
| Features1 | Wooden Pretend play toy |
| Features2 | simulation Pretend play kitchen toy |
| Features3 | Magnetic Cutting Fruit Vegetable Food |
| Features4 | Cut food |
Instock
There are no reviews yet.