Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 5 cm |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | SKMEI 1123 |
| Dial Diameter | 33mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.