Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Width | 25mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 1805 |
| Dial Diameter | 51mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Chronograph, Complete Calendar, DIVER, Alarm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | ohsen |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | None |
| Gender | Men |
Instock
There are no reviews yet.