Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 10mm, 10mm |
| Band Width | 15mm, 15mm |
| Band Material Type | Alloy, Alloy |
| Dial Window Material Type | Acrylic, Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | SKMEI 1328, SKMEI 1328 |
| Dial Diameter | 34mm, 34mm |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, LED display, Repeater, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar, 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp, Bracelet Clasp |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.