Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 19mm |
| Band Width | 23mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Model Number | 8027 |
| Dial Diameter | 57mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 20 |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SMAEL |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.